Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКияни отримають гроші за «міфічні» компослуги
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Кияни отримають гроші за «міфічні» компослуги

Столична влада ввела договір між житловими організаціями та мешканцями будинків з обов’язковим додатком, у якому прописано калькуляцію витрат.

За ненадані або надані не у повній мірі комунальні послуги упродовж 2011 року киянам перераховано понад 30 млн грн. Про це під час засідання Комітету з економічних реформ, присвяченому реалізації реформ у житлово-комунальному господарстві, повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, інформує прес-служба КМДА.

«При прийнятті у минулому році нових тарифів міська влада розробила та задіяла низку заходів щодо захисту киян. Окрім субсидій та проведення побудинкових громадських слухань, було запроваджено 10% знижку споживачам, які сплачують за комунальні послуги до 20 числа місяця. У результаті за рік ми отримали 101% сплати за комунальні послуги. Цей показник свідчить про те, що заходи міської влади в тарифній політиці виправдали себе», – зауважив Олександр Мазурчак.

Крім того, розпорядженням голови КМДА визначено систему якісних показників комунальних послуг та порядок перерахунку за неякісні послуги або надані не у повній мірі.

Також столична влада ввела договір між житловими організаціями та мешканцями будинків з обов’язковим додатком, у якому прописано калькуляцію витрат. Більше того, у минулого року було запроваджено паспорт будинку, де фіксують усі виконані роботи.

 

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)