Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГКияни «отримали» нові тарифи на тепло та гарячу воду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни «отримали» нові тарифи на тепло та гарячу воду

З 1 серпня в столиці змінилися тарифи на опалення і гарячу воду. Це обумовлено тим, що функції ПАТ «Київенерго» тепер буде виконувати КП «Київтеплоенерго».
З 1 серпня в столиці змінилися тарифи на опалення і гарячу воду. Це обумовлено тим, що функції ПАТ «Київенерго» тепер буде виконувати КП «Київтеплоенерго».
 
КП «Київтеплоенерго» має всі дозвільні документи і ліцензії на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, а також на надання послуг киянам.
 
Так само для нового комунального підприємства встановлені нові тарифи.
 
Якщо раніше тариф на централізоване опалення від ПАТ «Київенерго» становив 1355,83 грн/Гкал для абонентів з лічильниками і 31,55 грн/м³ для абонентів без лічильників, то за тарифами КП «Київтеплоенерго» вартість даної послуги становить 1336,94 грн/Гкал для абонентів з лічильниками і 30,20 грн/м³ для абонентів без лічильників.
 
Це нижче колишніх цін на 1,4% з лічильником і на 4,3% без лічильника.

Колишній тариф на гарячу воду від ПАТ «Київенерго» становив 80,62 грн/м³ для абонентів з полотенцесушителем і 74,53 грн/м³ для абонентів без рушникосушки. Новий тариф від КП «Київтеплоенерго» становить 74,49 грн/м³ для абонентів з полотенцесушителем (-7,6%) і 63,37 грн /м³ (-14,9%) для абонентів без рушникосушки. 

 
Коментарі (0)