Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТарифи ЖКГКияни відповідально ставляться до оплати послуг ЖКГ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Кияни відповідально ставляться до оплати послуг ЖКГ

Загальний рівень сплати киянами за житлово-комунальні послуги з урахуванням погашеної заборгованості в грудні становить 97,6 %, а поточний рівень сплати становить 90%

За повідомленням КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» серед будинків комунальної форми власності рівень сплати з урахуванням погашеної заборгованості становить 99,9%.  Найкращі показники продемонстрували Оболонський (100,16 %), Голосіївський (99,91 %) та Дніпровський (99,71 %) райони.

Рівень поточної сплати у будинках комунальної форми власності складає 90,7%. У лідерах Голосіївський (93,14 %), Дніпровський (92,33 %) та Дарницький (91,55 %) райони.

Святошинський та Деснянський райони займають останні позиції як за рівнем поточної сплати, так і за рівнем сплати з врахуванням погашеної заборгованості.

Підсумовуючи показники 2012 року, у будинках комунальної форми власності рівень оплати за спожиті житлово-комунальні послуги з врахуванням погашеної заборгованості становить 98,6%. У лідерах Голосіївський та Дарницький райони, які за результатами року перевищили стовідсоткові показники.

 
Коментарі (0)