Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКияни заборгували за тепло близько 3,9 млрд гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Кияни заборгували за тепло близько 3,9 млрд гривень

Найбільш критична ситуація з розрахунками населення та ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському та Деснянському районах.

Найбільш критична ситуація з розрахунками населення та ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському та Деснянському районах.

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 грудня збільшилась на 1 млрд гривень і склала 3.9 млрд гривень. 

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на прес-служба компанії. 

"Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед "Київенерго" мають населення і ЖЕО столиці - 2.1 млрд грн та 744 млн грн відповідно", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, зазначають, що суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет.

"На 1 грудня 2017 р. заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 100.6 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій за теплоенергію - 604 млн грн", - повідомляють у компанії.

При цьому найбільш критична ситуація з розрахунками населення та ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському та Деснянському районах.

Нагадаємо, 26 грудня в "Київенерго" повідомили, що борг споживачів Києва за електроенергію перед ПАТ "Київенерго" склав понад 800 млн гривень.

 

Раніше повідомлялося, що в Києві 70% тепломереж вже вичерпали свій 25-річний ресурс експлуатації та потребують заміни.

На початку листопада поточного року у "Київенерго" допустили відключення електроенергії у Києві через перевантаження або відсутність профілактики внутрішніх електромереж.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що борг Києва за опалення і гарячу воду залишився на рівні минулого місяця. Зокрема, заборгованість столичних споживачів тепла перед "Київенерго" на 1 жовтня склала 2,6 млрд гривень. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед "Київенерго" мають населення та ЖЕО столиці - 1.3 млрд гривень і 682 млн гривень відповідно.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
01 Січня 2018 p. 04:52
Приписування штучних боргів триває: "Євро-Реконструкція" вже котрий місяць не зараховує внесену плату за гарячу воду. Споживач вніс плату і має чек, але "Євро-Реконструкція" продовжує цю суму у наступних платіжках зазначати як борг. Неодноразові звернення до служби 15-51 із цього приводу не допомогли. Мабуть прийдеться шукати міжнародні організації із захисту прав споживачів.