Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКияни заборгували за тепло більше 2,1 млрд грн
Loading...

24СМИ:


Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Кияни заборгували за тепло більше 2,1 млрд грн

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед «Київенерго» станом на 1 листопада 2016р. склала майже 2 млрд 167 млн грн.
 
 
Найбільш критична ситуація з розрахунками за тепло, опалення та гарячу воду зберігається у житловому фонді комунальної форми власності Шевченківського (258,5 млн грн) та Голосіївського (152 млн грн) районів.
 
Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду перед Київенерго мають житлово-експлуатаційні організації та населення – 867,5 млн грн та 876,9 млн грн відповідно.
 
Стан розрахунків усіх споживачів за тепло, опалення та гарячу воду на 1 листопада 2016 року
 
 
Розрахунки населення
 
Сумарна заборгованість населення за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання перед «Київенерго» станом на 1 листопада 2016 року склала 876,9 млн грн. Заборгованість населення столиці безпосередньо за опалення склала 570,4 млн грн, а сума боргів за гарячу воду – 306,5 млн грн.
 
Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії накопичили споживачі Подільського району – більш 1 млн 712,5 тис. грн (вул. Вишгородська, 45),Оболонського району – 1 млн 247,5 тис. грн (вул. Маршала Тимошенка, 13а) та Печерського району – 1 млн 61,6 тис. грн (вул. Щорса, 44 а). 
 
Коментарі (2)
Коля
30 Листопада 2016 p. 21:43
У Києві, у Дарницькому районі, у хрущовках відключили газ, причому , усім підряд,- боржникам і неборжникам. Вже всякі пакості були, а такого ще не було.
Коля
14 Грудня 2016 p. 22:26
Невже на платіжках не можна відвести достатньо місця спеціально для касового відбитку? Щоб відбиток не накладався на інший текст або рекламу? Чомусь із касовим відбитком у Ощадбанку завжди проблема: або його ставлять на окремому сіренькому папіросному папірці із дірочками майже нерозбірливо, або на квитанції поверх інших записів та нарахувань, - тоді вже нерозбірливими стають також і ці записи.
Loading...

загрузка...
16