Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКияни заважають ліквідації аварій на водопроводах
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни заважають ліквідації аварій на водопроводах

У Києві автомобілі залишені у зоні пошкодженого водопроводу часто перешкоджають оперативному проведенню аварійних робіт

Власники автомобілів не завжди поспішають реагувати на прохання комунальників прибрати транспортні засоби з місця аварійної ділянки, а часом їх довгий час взагалі неможливо розшукати. У зв’язку з чим аварійним бригадам доводиться власними силами прибирати автомобіль.

Зокрема сьогодні у Голосіївському Оболонському районах міста на мережах холодного водопостачання бригадами «Київводоканалу» були виявлені аварійні пошкодження.

Однак і досі по вулиці Деміївській аварійно-відновлювальні роботи не розпочато, оскільки цьому перешкоджає автомобіль, залишений в зоні прокладання  пошкодженого водопроводу. Хоча пошкодження на мережі було зафіксоване ще вранці.

З тієї ж причини по проспекту Героїв Сталінграду аварійні роботи розпочато зі значною затримкою. Автомобіль який перешкоджав роботі, комунальникам довелося прибирати за допомогою працівників ЖЕО, не чекаючи власника.

Слід зазначити, що  у обох випадках аварії, працівники водоканалу знайшли змогу здійснити необхідні переключення, аби уникнути тимчасового відключення мешканців від водопостачання.

Значному ризику у таких випадках піддаються і самі автомобілісти, адже чим довше автомобіль стоятиме у місці пошкодженого водопроводу, тим більша вірогідність того, що вода розмиє ґрунт – у результаті чого утворитися провал, в який може потрапити автомобіль.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)