Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГКияни звертаються за комунальним субсидуванням
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни звертаються за комунальним субсидуванням

Кияни не втрачають можливості зекономити на оплаті за ЖКП. Понад 30 тисяч столичних родин користуються житловою субсидією.

Майже 34 тисячі столичних родин користується житловою субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Зокрема, за період з січня до листопада 2013 до районних управлінь праці та соціального захисту населення за призначенням житлової субсидії звернулося понад 62 тисячі столичних родин. Наразі проведено розрахунки житлових субсидій на підставі повного комплекту документів більше ніж 60,4 тисяч родин.

Крім того, при кожній районній держадміністрації працюють комісії, які призначають субсидії, як виняток. Так, протягом січня - листопада 2013 року за рішеннями цих комісій субсидії отримали 12180 сімей.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, в цілому в Україні в січні-жовтні 2013 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 1, 196 млн.  сімей, що на 1,3% менше, ніж у січні-жовтні минулого року.

Так, найбільше сімей, які отримували субсидії, у Сумській (10,8%)   та Кіровоградській областях (7,7%), а найменша - у Севастополі, Миколаївській та Закарпатській областях (1,7-2,2%).

 
Коментарі (0)