Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКиєву паводок не загрожує – КМДА
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Києву паводок не загрожує – КМДА

Згідно з прогнозами Гідрометцентру України, ми очікуємо, що рівень води в гирлі річки Десна, у тому місці, де вона впадає в Дніпро, становитиме максимум 660 см над нулем поста

Під час весняного водопілля Києву паводок не загрожує. У цьому запевнив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний у прямому ефірі телеканалу «Київ», інформує прес-служба столичної держадміністрації.

«Згідно з прогнозами Гідрометцентру України, ми очікуємо, що рівень води в гирлі річки Десна, у тому місці, де вона впадає в Дніпро, становитиме максимум 660 см над нулем поста. За Балтійською системою виміру це позначка 93,6. А безпечний рівень для міста Києва за цією системою складає 97,15. Але навіть якщо вода і сягне цієї максимально допустимої позначки, затоплення садових масивів, житлових масивів, доріг та інших об'єктів житлового та виробничого призначення не відбудеться», – зазначив він.

В.Пшеничний розповів, що фахівцями управління вже прораховано ділянки, які можуть бути частково підтоплені. Здебільшого це прируслові території до Дніпра та до малих річок Києва.

«Це природна ситуація, тому що саме з цих прируслових територій річка живиться, і нічого загрозливого у цьому немає», – запевнив чиновник.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)