Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКиїв ухвалив бюджет з доходами в 59 мільярдів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ ухвалив бюджет з доходами в 59 мільярдів

Проголосували за кошторис міста 72 депутати.

Отже, доходи міста Києва становитимуть 58,826 мільярда гривень. В тому числі доходи загального фонду бюджету –  53,6 мільярда гривень, спеціального – 5,1 мільярда гривень.

Основні джерела фінансування у 2020 році: податок на прибуток фізичних осіб  –  26,4 мільярда гривень; єдиний податок – 7 мільярдів гривень; плата за землю –  5,8 мільярда; податок на прибуток підприємств –  5 мільярдів гривень.

Так, наступного року планують виділити на освіту – 21,7 млрд грн. Продовжиться і реалізація проекту "Гроші ходять за дитиною", втілення якого місто розпочало минулого року. На це планують спрямувати 5,1 млрд грн. На будівництво нових садків та шкіл, реконструкцію та ремонт існуючих закладів у бюджеті передбачили понад 2 млрд грн.

На транспорт та дорожнє господарство запланували 10,3 млрд грн. Близько 5 мільярдів гривень передбачили на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці. На охорону здоров’я – 6,7 млрд грн. А на житлово-комунальне господарство буде виділено – 6,7 млрд грн.

Майже 4,5 млрд виділять на соціальний захист киян. На міську цільову програму "Турбота" наступного року передбачили 2,7 млрд грн. На культуру і мистецтво – 1,6 млрд грн.

Додамо, що також Київрада підтримала Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на наступний рік. 

 

 
Коментарі (0)