Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТарифи ЖКГКиїв відмовляється від квитанцій за комунальні послуги
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Київ відмовляється від квитанцій за комунальні послуги

Вже з наступного місяця кияни не отримуватимуть квитанцій з оплати житлово-комунальних послуг. Натомість, ім буде приходити лише повідомлення, від КП ГІОЦ, а сплатити комуналку можна у будь якому банку, назвавши свою адресу.

З 1 серпня замість звичних платіжок кияни отримуватимуть повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ). Ці повідомлення дозволять сплачувати послуги в будь-якому банку без квитанції, просто назвавши адресу та свої дані. Про це вчора в ефірі ТРК «Київ» повідомив перший заступник генерального директора ГІОЦ Андрій Щербина.

Він зазначив, що для платників принципових змін в процесі сплати не буде.

«Повідомлення не матимуть банківських реквізитів, аби уникнути підробок. Адже протягом останнього року ми фіксували неодноразові випадки махінацій з платіжками. Банк ідентифікує вас за адресою і має всі реквізити та дані про виконавця послуги в електронному вигляді. Тобто людині тепер не обов’язково мати при собі квитанцію, треба просто назвати адресу. Це значно скоротить час на обробку платежу, адже не треба більше вносити повторно всі дані платника», – пояснив Андрій Щербина.

Він також зазначив, що у повідомленні зберігатимуться віконця для показань лічильників. Тобто споживачі можуть їх зазначити для коректних нарахувань.

Представник ГІОЦ також звернув увагу на інструкцію, яку розробили фахівці підприємства, де розшифровано, які дані й куди необхідно вносити (див. схему).

Андрій Щербина нагадав, що у киян є також можливість сплатити за «комуналку» онлайн на офіційному сайті ГІОЦ. 

 
Коментарі (0)