Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКиїв вимагає в Ради залишати собі 100% податку на доходи фізосіб
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Київ вимагає в Ради залишати собі 100% податку на доходи фізосіб

Депутати Київради звернулися до Верховної Ради щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб для столиці

Депутати Київради звернулися до Верховної Ради щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб для столиці. Про це інформує пресслужба Київради.

"Відповідно до Бюджетного кодексу, більшу частину податку на доходи фізичних осіб – 60% столиця віддає до державного бюджету. У той час інші міста передають тільки 25% доходів від ПДФО", - йдеться у повідомленні.

За даними депутатів, у Києві зареєстровані майже 3 мільйони жителів. Близько 2 мільйонів – не мають офіційної реєстрації, ще майже 400 тисяч осіб щоденно приїздять до міста на роботу. При цьому столиця має серйозні інфраструктурні, транспортні, екологічні, житлово-комунальні, соціальні проблеми. Майже половина ліфтів столичних багатоповерхівок уже відслужила нормативні терміни, інженерна інфраструктура потребує негайної заміни.

"Крім того, не вистачає місць для дітей у школах і садочках, більшість навчальних закладів потребують реконструкції та модернізації. Є чимало проблем із транспортною інфраструктурою, приміром, за останні роки кількість муніципального транспорту знизилась на 10%. Місто потребує нових станцій метрополітену. Але столиця не може швидко вирішувати ці проблеми через брак коштів. А тут ще й більшу частину ПДФО ми мусимо віддавати державі, замість того, аби розвивати столицю. Загалом, наразі право киян на використання податку на доходи фізичних осіб, сплаченого на території міста, суттєво обмежується положеннями чинного Бюджетного кодексу порівняно з іншими територіальними громадами. Ми пропонуємо виправити цю несправедливість", - зазначив ініціатор рішення депутат Київради Олександр Пабат.

Саме тому Київрада звертається до Верховної Ради з вимогою визнати чинні положення Бюджетного кодексу, що стосуються формування доходів Києва від розподілу податку на доходи фізичних осіб, дискримінаційними та неприйнятними, і внести в них відповідні зміни. Депутати наголошують, що у місті має залишатися 100% доходів від ПДФО, а не 40%, як є зараз.

 

 
Коментарі (0)