Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Київавтодор» похизувався новою спецтехнікою
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

«Київавтодор» похизувався новою спецтехнікою

Біля Київської міської держадміністрації вчора відбувся показ новітньої спецтехніки “Київавтодор”, на якому побував і сам столичний градоначальник Віталій Кличко

 

Біля Київської міської держадміністрації вчора відбувся показ новітньої спецтехніки “Київавтодор”, на якому побував і сам столичний градоначальник Віталій Кличко. За останні роки відомство придбало 327 одиниць нової спецтехніки, зокрема 62 одиниці в 2020 році.

Як зазначив мер, у разі сильних снігопадів на київські дороги одночасно можуть виїхати до 544 одиниці спецтехніки. Крім того, “Київавтодор” уклав договори з комерційними організаціями на залучення додатково 134 машин.

Минулого року зима видалася доволі теплою, що дало змогу дорожникам заощадити левову частку реагентів. На цей рік у сховищах для боротьби з ожеледицею є 46 тис. т солі і 35 тис. т піску.

З представленої техніки слід відзначити машини для нанесення рідкого реагенту — з обладнанням фірми RASCO на базі вантажівок Ford Trucks, підмітально-прибиральну техніку (пилососи) марки Erdemli-також на базі Ford Trucks.

Заслуговують на увагу каналопромивальна машина “Нафто Автоматика” на базі тривісного шасі Renault Trucks, автопідйомник Comet на базі IVECO Daily, бортовий Ford Transit з дворядною кабіною і снігоприбиральне обладнання Kobra на причепі.

 

 

 
Коментарі (0)