Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Київавтодор» відремонтує столичні колектори
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київавтодор» відремонтує столичні колектори

«Київавтодор» розробив програму реконструкції водостічної системи Києва на найближчі роки на 2,7 млрд грн.

«Київавтодор» розробив програму реконструкції водостічної системи Києва на найближчі роки на 2,7 млрд грн. Про це сьогодні повідомив генеральний директор «Київавтодору» Георгій Глінський.

«Це 2,7 млрд грн в цілому, якщо зробити систему, яка буде працювати ідеально, з них близько 600 млн грн на ремонт і реконструкцію колекторів»,- зазначив Глінський.

За словами чиновника, в цілому програма передбачає кілька етапів:

«Перша частина, коли ми кажемо про вдосконалення цієї системи, то треба починати знизу вверх, починаючи з русла Дніпра, з русла входження в річку Дніпро - очисні споруди, які там треба добудувати і реконструювати. Потім йдеться про русла відкритих водойм, куди впадає наша зливова система. Треба збільшити її пропускну здатність. Далі йдуть колектори... Також говоримо про систему «Плесо», тобто, відкриті русла річки, які впадають в наші колектори, особливо річка Либідь, яка завжди переповнюється під час великого дощу. Програмою передбачене розширення річки Либідь і збільшення її пропускної здатності», - повідомив пан Глінський.

Чиновник зазначив, що програма, в першу чергу, передбачає реконструкцію в місцях, де найчастіше відбуваються підтоплення.

«Тому ми виділили першочергові роботи, які пов'язані з місцями підтоплень - це приблизно 40 таких місць», - сказав він.

Пан Глинський додав, що програму вже затвердили в Київській міській державній адміністрації (КМДА), узгодили з усіма підрозділами, і найближчим часом вона має бути винесена на засідання Київради.

Джерело - РБК-України

 
Коментарі (0)