Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКиївський колектор рятуватимуть тривало
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київський колектор рятуватимуть тривало

Усунення наслідків аварії, яка сталася у Києві 9 липня по вул. Курнатовського, 2 на каналізаційному колекторі діаметром 600 мм, триватиме щонайменше два місяці.

Усунення наслідків аварії, яка сталася у Києві 9 липня по вул. Курнатовського, 2 на каналізаційному колекторі діаметром 600 мм, триватиме щонайменше два місяці.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».

Наразі стічні води будинків, підключених до вказаного колектора, переключені на резервну мережу, на місці аварії проведена підготовка до ремонтно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, аварію спричинила руйнація конструкції колектора під впливом газової корозії та дії ґрунтових вод, а також розміщення безпосередньо на інженерній мережі «Київводоканалу» споруди станції технічного обслуговування – газової заправки автомобілів, що є грубим порушенням чинних правил щодо забудови в охоронній зоні каналізаційно-водопровідних мереж.  

Власники станції технічного обслуговування, що була розташована безпосередньо на каналізаційному колекторі «Київводоканалу», неодноразово отримували приписи від Товариства, останній з яких за № 891-4-12 був наданий 19 червня 2012 року.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)