Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоКиївського старожилу готують під знесення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київського старожилу готують під знесення

У столиці готують під знесення ще одну історичну будівлю. На місці 130-річної споруди збудують нову транспортну розв'язку.

У Києві заради будівництва нової розв'язки хочуть знести Ливарний цех заводу Якова Гретера і Йосипа Криванека, нині заводу «Більшовик». Будівля розташована неподалік від станції метро «Шулявська». Про це пише «Сегодня».

Як повідомляється, на його місці має з'явитися транспортна розв'язка на перехресті вул. Перемоги та вул. Довженка. Її будівництво повинне початися в наступному році. При цьому, після знесення унікального об'єкта Києву доведеться заплатити його власникам 250 тис. гривень.

«На моє звернення по збереженню історичної будівлі - Ливарного цеху - я отримав від КМДА стандартну відписку: влада не вважає, що 130-річний вік будівлі - це привід вважати його пам'ятником історії і зберегти», - заявив глава підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександр Бригинець.

За словами нардепа, старовинну промислову будівлю варто було б зберегти, перетворивши її в молодіжний культурний центр, а для розв'язки придумати більш доцільний проект.

Як повідомляла «Україна Комунальна»
, через п'ять років на центральній вулиці столиці з'явиться відбудована12-ти поверхова будівля Центрального гастроному.

Забудовники Центрального гастроному завершують розробку проекту і планують почати будівництво із збереженням зовнішніх стін, які становлять історичну цінність.

 
Коментарі (0)