Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВ«Київспецтранс» підвищило тариф на послугу з захоронення побутових відходів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київспецтранс» підвищило тариф на послугу з захоронення побутових відходів

ПрАТ «Київспецтранс» з 1 вересня підвищило тариф на послугу з захоронення побутових відходів до 170,83 грн (без ПДВ), що вдвічі перевищує існуючі тарифи
ПрАТ «Київспецтранс» з 1 вересня підвищило тариф на послугу з захоронення побутових відходів до 170,83 грн (без ПДВ), що вдвічі перевищує існуючі тарифи, повідомляє прес-служба НКРЕКП.
 
Рішення про зростання тарифу закріплено постановою Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, від 21 червня цього року.
 
Діючі тарифи "Київспецтрансу" на поховання побутових відходів встановлено розпорядженням Київської міськдержадміністрації від 2010 року і становлять: 55,5 грн за тонну - для населення, 72,9 грн за тонну - для бюджетних організацій, 88,62 грн за тонну - для інших споживачів .
 
Про плани підвищити і уніфікувати цей тариф до рівня 173,68 грн за тонну "Київспецтранс" повідомив в жовтні 2017 року.
 
НКРЕКП погодилася з такою пропозицією, аргументованим підвищенням ставки екологічного податку, мінімальної зарплати, подорожчанням дизельного палива та інших складових собівартості. Згідно з представленими розрахунками, в структурі тарифу майже половина припадає на дизельне паливо, 15% - на зарплату з ЄСВ, 8% - на екологічний податок, 6% - на електроенергію.
 
Регулятор в пояснювальній записці уточнював, що таке підвищення тарифу призведе до зростання плати з одного жителя, що проживає в квартирі площею 60 кв. м з двома співмешканцями, з 2,26 грн до 6,75 грн в місяць.
 

ПрАТ "Київспецтранс" є правонаступником ВАТ "Київспецтранс", створеного шляхом перетворення однойменного державного комунального підприємства по санітарній очистці Києва. На кінець 2017 року компанії був зайнятий 271 чол. 

 
Коментарі (0)