Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГ"Київтеплоенерго" - необхідно відкоригувати цінові обмеження на ринку електрики з урахуванням збільшеної ціни газу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

"Київтеплоенерго" - необхідно відкоригувати цінові обмеження на ринку електрики з урахуванням збільшеної ціни газу

КП "Київтеплоенерго" заявляє про необхідність відкоригувати цінові обмеження на ринку електроенергії з урахуванням збільшеної ціни газу
КП "Київтеплоенерго" заявляє про необхідність відкоригувати цінові обмеження на ринку електроенергії з урахуванням збільшеної ціни газу і втратою в результаті конкурентоспроможності ТЕЦ, що працюють на цьому ресурсі, про це повідомила пресслужба компанії.
 
У повідомленні наголошується, що в зв'язку з цим КП звернулося до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, з відповідними пропозиціями, а також неодноразово зверталося в міжопалювальний сезон з пропозиціями щодо врегулювання діяльності газової генерації е / е. При цьому в ТКЕ не озвучив конкретні пропозиції до регулятора.
 
За підрахунками КП, в управлінні якого знаходяться дві газові теплоцентралі - ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, співвідношення вартості вугілля і газу, які є основною сировиною для виробництва електроенергії, зараз становить 1: 5, при цьому навіть з урахуванням більш високої ефективності газових ТЕЦ собівартість електроенергії на газу в три рази перевищує собівартість електроенергії на вугіллі.
 
"Разом з тим обмеження цін на електроенергетичному ринку орієнтовані на собівартість більш дешевої вугільної генерації електроенергії", - відзначають в "Київтеплоенерго".
 
Там наголошують, що це вже призвело до вимушеної зупинки енергоблоків, які, крім електроенергії, також виробляють тепло.
 
"В умовах низьких запасів вугілля на українських електростанціях стають можливими загрози застосування в зимовий період графіків обмеження споживачів електроенергії", - вказали в КП, зазначивши, що ТЕЦ в енергодефіцитний зимовий період забезпечують до 10% загального обсягу виробництва електроенергії і в значній мірі відповідають за балансування ринку.
 

За даними КП, ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують близько 70% потреб Києва в теплі і 60% - електроенергія. 

 
Коментарі (0)