Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГ"Київтеплоенерго" пропонує змінити методику нарахувань для будинків із квартирними лічильниками тепла
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

"Київтеплоенерго" пропонує змінити методику нарахувань для будинків із квартирними лічильниками тепла

КП "Київтеплоенерго" звернулося до Мінрегіону щодо необхідності внесення змін до методики для врегулювання проблеми нарахувань для будинків з квартирними лічильниками тепла
КП "Київтеплоенерго" звернулося до Міністерства розвитку громад та територій України щодо необхідності внесення змін до методики для врегулювання проблеми нарахувань для будинків із квартирними лічильниками тепла. Про це повідомила пресслужба КП.
 
"Близько 90% житлового фонду столиці обладнано будинковими лічильниками тепла. Нарахування в таких будинках проводять за фактичний обсяг тепла, спожитий будинком і зафіксований приладом обліку. Якщо в багатоповерховому будинку є технічна можливість встановлення індивідуальних лічильників тепла, власники квартир із приладами обліку сплачують за спожите тепло за показанниками своїх лічильників (із дотриманням мінімальної частки споживання), а також витрати на опалення місць загального користування (МЗК) та функціонування внутрішньобудинкової системи опалення (ФСО)", - йдеться у повідомленні.
 
При цьому за методикою №315 у будинках, де 80-90% квартир мають прилади обліку, власники помешкань без лічильників сплачують більше, ніж фактично спожили.
 
"Щоб забезпечити якісний і справедливий розподіл спожитого тепла між мешканцями таких будинків, ми, вчергове, звернулися до Мінрегіону з пропозиціями внести зміни. Запропонували встановити верхню межу нарахувань для будинків, де більше 70% квартир обладнані індивідуальними приладами обліку", - зазначив директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін.
 

Для того, щоб у подальшому уникнути таких нарахувань і не стати заручниками законодавчої колізії, необхідно обов’язково встановлювати квартирні лічильники тепла в будинках із такою технічною можливістю. На сьогодні це найбільш дієвий спосіб сплачувати за фактично спожите тепло, наголосили у "Київтеплоенерго". 

 
Коментарі (0)