Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняКиївводоканал проводить промивку мереж у Деснянському та Оболонському районах
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київводоканал проводить промивку мереж у Деснянському та Оболонському районах

Згідно з щорічним графіком ПрАТ «АК «Київводоканал» проводить планову профілактичну промивку мереж в Деснянському та Оболонському районах
Згідно з щорічним графіком ПрАТ «АК «Київводоканал» проводить планову профілактичну промивку мереж у Деснянському та  Оболонському районах, повідомляє прес-служба підприємства.
 
У Деснянському районі в зону робіт потраплять мережі від вул. Закревського 27/2 до вул. Данкевича; бульв. Бикова; бульв. Висоцького; просп. Маяковського парна сторона від вул. Сабурова до вул. Данкевича, вул. Данкевича, від просп. Маяковського до вул. Данкевича. 
 
Профілактична промивка тут буде проводитися в ніч з 18 на 19 квітня, а саме з 21:00 до 07:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №2 на насосній водопровідній станції «Троєщина».
 
В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі  по вул. Малиновського; вул. Йорданська; вул. Архипенка; вул. Приозерна; вул. Героїв Сталінграда від 2 до 26 номера; вул Тимошенко від 2 до 18 номера; вул. Оболонська набережна. 
 
Профілактична промивка тут буде проводитися в ніч з 18 на 19 квітня, а саме з 23:00 до 04:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-ІІ».
 
Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.
 
Промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.
 

 

 
Коментарі (0)