Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКиївводоканал провів рейд перевірки безоблікового надмірного споживання води
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Київводоканал провів рейд перевірки безоблікового надмірного споживання води

Київводоканал майже щодня проводить рейди щодо перевірки безоблікового надмірного споживання води в будинках та квартирах
Київводоканал майже щодня проводить рейди щодо перевірки безоблікового надмірного споживання води в будинках та квартирах, повідомляє прес-служба підприємства.
 
Вчора, 26 грудня в рамках рейду інспектори ПрАТ «АК «Київводоканал» разом з представниками Київенерго перевірили причину понадмірного споживання води квартир в будинку 45б, що знаходиться на вулиці Бульварно-Кудрявській.
 
Робітники підприємства виявили, що це не квартири, а два хостели. Перевіривши одну із них, впевнилися, що лічильника немає. В іншій квартирі є лічильник, але закінчився термін повірки. В квартирах зареєстровані по дві людини, тому згідно нормам нараховується 6 кубометрів. Та наразі в них проживає майже по 20 людей, тому скільки насправді витрачається води – невідомо.
 
На будинку виявлено надмірне споживання води, адже постійно тече вода, а наслідком цього є прогнивші стелі та стіни, пліснява.
 
На місці працівники Київводоканалу разом з представниками Київенерго склали акти та зафіксували кількість людей, які проживають в квартирі.

Підприємство звертає увагу споживачів, що з прийняттям Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», розрахунок буде проводитися за внутрішньо-будинковим лічильником. Тому сплачувати за воду будуть всі мешканці будинку без винятку, в незалежності чи є лічильник, чи він відсутній. 

 
Коментарі (0)


16