Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачання«Київводоканал» реконструював дві каналізаційні насосні станції
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київводоканал» реконструював дві каналізаційні насосні станції

"Київводоканал" завершив реконструкцію двох каналізаційних насосних станцій: "Наводницька" на Наддніпрянському шосе, 3 і "Конча-Заспа - 6" за адресою Столичне шосе, 90

"Київводоканал" завершив реконструкцію двох каналізаційних насосних станцій: "Наводницька" на Наддніпрянському шосе, 3 і "Конча-Заспа - 6" за адресою Столичне шосе, 90. Щодня на них надходять 5 тис. Куб. м стоків з Печерського району та 2,5 тис. куб. м стоків з Голосіївського району Києва відповідно.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ПАТ "АК" Київводоканал ".

В рамках проектів було встановлено енергозберігаюче обладнання з частотним регулюванням і вбудованою системою охолодження. Також вбудовані нові засувки, встановлені ультразвукові витратоміри на напірних трубопроводах. Для виконання завдання автоматичного регулювання та рівня води, в резервуарах встановлені заглибні датчики.

Також замінений технологічних трубопровід і запірна арматура в машинному залі, в грабельному відділенні виконані роботи з облицювання стін і стелі. Змонтована система охоронного відеоспостереження і виконана повна реконструкція системи вентиляції грабельного відділення.

Відзначається, що "Київводоканал" буде продовжувати замінювати застаріле обладнання, щоб досягти європейського рівня очищення води і стоків.

Як повідомляла, 4 грудня на Чоколівському бульварі в Києві стався прорив в тепловому колекторі. В результаті - без тепла 750 будинків, з них 509 житлових будинків, 10 лікувальних установ, 23 дитсадків і 11 шкіл.

 

 
Коментарі (0)