Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачання«Київводоканал» створив карту боржників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київводоканал» створив карту боржників

У «Київводоканалі» ведуть боротьбу зі злісними неплатниками за воду. У рамках кампанії, на сайті підприємства було оприлюднено адреси боржників та суми заборгованості. У разі непогашення боргу, компанія обіцяє вимикати воду неплатникам.

На сайті «Київводоканалу» можна подивитися фотографії та адреси приватних будинків, власники яких заборгували за послути водопостачання та/чи водовідведення. Окрім того, в опублікованій інформації містяться дані про розмір заборгованості. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі компанії.

Таким чином підприємство розпочало другий етап кампанії з припинення надання послуг злісним неплатникам столичного приватного сектору.
 
Перший хід кампанії Товариства розпочався 4 червня. Тоді під час початкового попереджувального етапу погасив свій борг у розмірі понад 5 тис. грн лише один з неплатників, в останній момент уникнувши оприлюднення інформації про свій будинок на сайті. 
 
««Київводоканал» наполегливо радить й іншим боржникам сплатити необхідні суми задля попередження крайніх заходів у вигляді повного припинення водопостачання та блокування системи водовідведення», – йдеться в повідомленні.
 
У компанії просять повідомляти про оплату в Розрахунковий департамент Товариства.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна»,  у «Київводоканалі» дозволили пити воду з-під крану. Адже за словами співробітників компанії, водопровідна вода абсолютно безпечна. У ній не знайшли жодних відхилень від епідеміологічної норми.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)