Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКитайці та німці заглушать фонтани столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Китайці та німці заглушать фонтани столиці

Фонтани на парній стороні Майдану Незалежності у Києві будуть тимчасово виведені з роботи: українсько-китайська організація планує розпочати їх демонтаж та реконструкцію.

Фонтани на парній стороні Майдану Незалежності у Києві (шість малих фонтанів і один великий) будуть тимчасово виведені з роботи для проведення їх капітального ремонту 13 травня. Саме тоді українсько-китайська організація планує розпочати їх демонтаж та реконструкцію.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «АК «Київводоканал».

Як зазначено у повідомленні, після капітального ремонту кияни побачать нові світло-музичні фонтани, управління якими буде автоматизовано.

Окрім цього, на непарній стороні головної площі столиці ремонт фонтанів «Водяна куля», «Каскадний» та «Засновникам міста» проводитиме німецько-українська організація. Виконуватимуть заміну обладнання водограїв на найсучасніше, однак світломузичними їх не робитимуть. Початок ремонтних робіт заплановано на 15-16 травня.

Замовником реконструкції та капітального ремонту фонтанів виступило Управління капітального будівництва КМДА.

Наразі усі фонтани на Майдані Незалежності, окрім каскадного, працюють у звичному режимі. Фонтан «Каскадний» тимчасово, з 10 до 14 травня, не працюватиме через монтаж сцени до Таврійських ігор.

Відкриття реконструйованого фонтану по вул. Великій Васильківській, 119 заплановано на кінець травня. Наразі у зв'язку з проведенням ремонтних робіт з укладання дорожнього покриття території довкола фонтану його пуск затримано.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)