Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКільцева дорога в районі Мінського шосе отримала друге дихання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кільцева дорога в районі Мінського шосе отримала друге дихання

У столиці розпочато підготовчі роботи з продовження кільцевої дороги в районі Мінського шосе, що на Оболоні. Наразі тут перекладають інженерні комунікації та виконують земляні роботи

Одночасно проектувальники вносять корективи у робочу документацію згідно з сучасним станом ділянки.

«Впродовж зимового періоду будівельники мають намір підготувати земельне полотно й комунікації до наступного етапу прокладання асфальту, за що візьмуться одразу, як потепліє», - розповів директор Інституту «Київдормістпроект» Володимир Воробйов.

Загалом планується спорудити шестиполосну магістраль від Мінського шосе до Оболонського проспекту протяжністю 3,5 км. Також передбачається побудувати два шляхопроводи на перетині з вулиці Богатирської та естакаду над залізничними коліями у напрямку Вишгорода. Крім того, на вулиці Майорова зведуть підземний перехід для пішоходів.

«До Мінського шосе кільцеву вже побудували ще у 2004 році, вона поки що не працює і є тупиковою. Звідси від проспекту Маршала Рокоссовського прокладатимуть нову дорогу з перетином на вулицях Дегтяренка та Богатирській», - пояснив заступник директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» Микола Васильцов.

Очікується, що нова магістраль від Мінського шосе до Оболонського проспекту частково вирішить проблему відсутності у такого великого міста, як Київ, замкнутої об’їзної дороги. Вона повинна приблизно уп’ятеро підвищити пропускну спроможність даного району. Зокрема вантажівки, що їхатимуть з Вишгорода, зможуть скористатися цією об’їзною магістраллю замість того, аби об’їжджати через Оболонь, Петрівку та вулицю Теліги.

У перспективі Кільцеву планують продовжити до масиву Троєщина по новому мосту через Дніпро.

Джерело: Хрещатик

 
Коментарі (0)