Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКМДА компенсуватиме різницю в тарифах на воду - Мазурчак
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА компенсуватиме різницю в тарифах на воду - Мазурчак

На сьогоднішній момент державний регулятор скоригував ціну на воду на 6% у зв'язку з подорожчанням електроенергії. Сьогодні не прийнято ніяких рішень щодо перекладання цієї суми на населення.

Київська міська державна адміністрація розглядає варіанти компенсації різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення для уникнення їх підвищення для населення. Про це сьогодні повідомив журналістам перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

«На сьогоднішній момент державний регулятор скоригував ціну на воду на 6% у зв'язку з подорожчанням електроенергії. Сьогодні не прийнято ніяких рішень щодо перекладання цієї суми на населення.

Сьогодні це затверджена сума для «Київводоканала», але «Київводоканал» буде виставляти тільки тим, в кого з ним є прямі договори на цю суму. У них це вводиться 1 березня, у нас нашого розпорядження щодо введення для населення цих тарифів немає.... Ми шукаємо варіанти, які можуть бути альтернативними.

Альтернативним варіантом може бути погашення з іншого джерела і не підняття цього тарифу. Ми повинні прорахувати всі можливі варіанти», - сказав Мазурчак.

Нагадаємо, у Києві з 1 березня 2012 року вступають в силу нові тарифи на водопостачання та водовідведення для потреб населення.

Джерело – РБК-України

 
Коментарі (0)