Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГКМДА відреагувала на наміри Кевводоканала підняти тарифи на воду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

КМДА відреагувала на наміри Кевводоканала підняти тарифи на воду

Мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції 21 травня заявив, що міська влада не дозволить підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення

Мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції 21 травня заявив, що міська влада не дозволить підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення. Так столичний градоначальник відреагував на заяву "Київводоканалу" підвищити тарифи на 19% з січня 2021 року.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"Ми не дозволимо підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення. У ситуації, коли Україна і Київ борються з пандемією, коли в країні діють обмеження, підвищувати ціну на життєво необхідну послугу - неприпустимо. Я в цьому переконаний ", - заявив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що влада розуміє, що ціна на послуги формується з урахуванням об'єктивних витрат - вартості електроенергії, зарплати персоналу та інше.

"Але ми повинні врахувати і платоспроможність людей, яка значно знизилася через карантинних заходів. Тому міська влада не дозволять підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення", - заявив столичний градоначальник.

Також Віталій Кличко подякував киянам, які демонструють високу платіжну дисципліну. Зокрема, за його словами, за спожиту холодну воду рівень оплати в місті на сьогодні становить понад 90%.

 

 
Коментарі (0)