Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКМДА вимагає у підприємств ТКЕ обґрунтованих тарифів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА вимагає у підприємств ТКЕ обґрунтованих тарифів

Мер Києва пригрозив «Київенерго», «Київгазу» та водоканалу, що шукатиме нових постачальників послуг, якщо ті не встановлять «обґрунтовані та реальні» тарифи на комунальні послуги.

Столична влада вимагає від «Київенерго», «Київводоканалу» та «Київгазу» обґрунтованих і реальних тарифів на комунальні послуги. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє сайт міського голови.

«Підняття тарифів має бути обґрунтованим і поступовим, щоб люди не переплачували і розуміли, за що платитимуть. Інакше міська влада перегляне умови співпраці з монополістами – «Київенерго», «Київводоканалом» і «Київгазом» – та буде шукати інших постачальників послуг», – наголосив мер столиці.
 
Він зазначив, що собівартість видобутку українського газу становить 420 грн з ПДВ за тис. куб. м.
 
Власного газу в Україні щорічно видобувають 20 млрд куб. м.
 
Для населення, яке опалює свої оселі індивідуальними газовими котлами, необхідно 16 млрд куб. м щороку. Для підприємств Теплокомуненерго, які опалюють установи бюджетної сфери, підприємства, багатоквартирні житлові будинки,- 8-9 млрд куб. м.
 
«Тарифи мають бути сформовані виходячи з реальної, а не завищеної вартості енергоносіїв. Тариф – це не суто економічна, а соціально-економічна категорія. Він має бути компромісом між можливістю виробляти послуги і можливістю населення сплачувати за них», - підкреслив пан Кличко.
 
Він додав, що монополісти мають скоротили свої прибутки, інакше «це призведе до зубожіння населення та колапсу в галузі».
 
Мер також зауважив, що, наприклад, «Київенерго» тільки половину теплової енергії, яку щорічно виробляє, постачає по лічильниках, усю іншу – без лічильників, тож фактичне надання тепла перевірити неможливо.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у Києві узгодять графік руху одного із автобусних маршрутів із рухом потягів у метро. Крім цього, на час поминальних днів, у місті також поповнять маршрут столичного автобуса рухомим складом.
 
Коментарі (0)