Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГКП «Київтеплоенерго» звернулося до суду через відмову «Нафтогазу» підписувати договір
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

КП «Київтеплоенерго» звернулося до суду через відмову «Нафтогазу» підписувати договір

КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір із НАК «Нафтогаз України» на поставку газу
КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір із НАК «Нафтогаз України» на постачання газу, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.
 
"Чинне законодавство України, включаючи постанову Кабінету міністрів України №187 від 22 березня 2017 року про покладення спеціальних зобов'язань з постачання природного газу на НАК" Нафтогаз України ", не передбачає права" Нафтогазу "відмовляти" Київтеплоенерго "в підписанні договору", - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.
 
Адміністрація міста пропонує НАК «Нафтогаз України» підписати угоду з КП «Київтеплоенерго», паралельно ведучи переговори з питання передачі боргів ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго».

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" не підписує договір з "Київтеплоенерго" в зв'язку з відмовою КМДА приймати борги "Київенерго" перед "Нафтогазом" на "Київтеплоенерго". В "Нафтогазі" підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону "Про теплопостачання". 

 
Коментарі (0)