Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїМістобудуванняНа Бесарабській площі організовано два нових наземних регульованих пішохідних переходи
Loading...

24СМИ:


Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

На Бесарабській площі організовано два нових наземних регульованих пішохідних переходи

На Бесарабській площі організовано два нових наземних регульованих пішохідних переходи. В рамках цього було встановлено два нових світлофорних об’єкти, які з 24 грудня 2016р працюють у тестовому режимі
На Бесарабській площі організовано два наземні пішохідні переходи та встановлено два нові світлофори. Про це йдеться в повідомленні Центру організації та безпеки дорожнього руху м. Києва.
 
“На Бесарабській площі організовано два нових наземних регульованих пішохідних переходи. В рамках цього було встановлено два нових світлофорних об’єкти на Бесарабській площі, які з 24 грудня 2016 року працюють у тестовому режимі”, — йдеться в повідомленні.
 
Зазначається, що це лише частина заходів з підвищення безпеки дорожнього руху на ділянці біля Бесарабського ринку, а також підвищення зручності пішохідного руху і доступності міського простору для людей з обмеженими можливостями пересування.
 
Також демонтовано нерегульований пішохідний перехід біля бокового входу у Бесарабський ринок, який знаходився у зоні обмеженої видимості водіїв, тут вже демонтовано дорожні знаки і найближчим часом має бути демарковано розмітку та встановлено направляючі пішохідні огородження.

Крім того у Центрі закликали водіїв та пішоходів бути уважними та звертати увагу на нові технічні засоби регулювання дорожнього руху. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
16