Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаНа дахах дитсадків почали встановлювати сонячні станції
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

На дахах дитсадків почали встановлювати сонячні станції

У Києві на даху дошкільного навчального закладу № 601 ( «Сонечко») встановили станцію, яка складається з 36 сонячних панелей

У Києві на даху дошкільного навчального закладу № 601 («Сонечко») встановили станцію, яка складається з 36 сонячних панелей. Вона генерує електричну енергію з сонячної. За прогнозами, завдяки новому обладнанню дошкільний заклад щорічно зможе економити близько 25 000 гривень.

Станція є додатковим джерелом електричної енергії. Про це Інформатор дізнався від заступника голови КМДА Петра Пантелєєва під час візиту в дитячий садок «Сонечко».

Такий додаткове джерело буде використовуватися безпосередньо для власних потреб установи. Петро Пантелєєв повідомив, що рівень енергоефективності установ бюджетної сфери, тобто дитсадків і шкіл, значно виріс за останні три роки. Місту і комунальному підприємству «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва» вдалося залучити до проведення енергоефективних заходів в бюджетній сфері близько 8 500 000 євро. З них 6 500 000 євро - це гранти або доступні кредити Північної екологічної фінансової корпорації - НЕФКО. Ця компанія фінансує широкий спектр енергоефективних проектів в країнах Центральної та Східної Європи, включно з Україною. Таким чином, наша країна може впроваджувати новітні технології та обладнання в державні установи.

А це дає значний економічний і екологічний ефект, не кажучи про підвищення комфорту в цих закладах. За 5 місяців експлуатації вдалося заощадити 9% електричної енергії. За прогнозами, щорічно заклад буде економити не менше 25 000 гривень.

На думку заступника голови КМДА, дуже важливо, що нові проекти стають можливі саме при фінансовому сприянні міжнародних партнерів. Місто має можливість тестувати інноваційні проекти, моніторити економічні результати їх роботи і приймати рішення щодо подальшого використання. Так, на даний момент в чотирьох навчальних закладах Києва встановлено сонячні панелі. Найближчим часом такі станції планують встановити ще в двох дитсадках столиці.

 

 
Коментарі (0)