Рус Укр
ГоловнаСпецпроектиОпалювальний сезон 2019-2020«Нафтогаз» затягнув столичним ТЕЦ газові пояси
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 









 

«Нафтогаз» затягнув столичним ТЕЦ газові пояси

НАК «Нафтогаз України» змусив Київ розрахуватися з боргом за використаний газ, обмеживши постачання газу на столичні ТЕЦ

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак. Він пояснив ситуацію з похолоданням в помешканнях більшості киян тим, що на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 знизили тиск газу через існуючі непогашені борги, що виникли через різницю в тарифах на тепло.

«16 листопада ввечері «Нафтогазом» було знижено тиск на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Теплоносій на виході з ТЕЦ був менше 60 градусів, що дійсно призвело до похолодання в квартирах», - розповів пан Мазурчак.

За його словами, у зв’язку з ситуацією, були проведені відповідні переговори з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та з компанією «Нафтогаз».

«19 листопада відновили тиск на цих котельнях і ситуація зараз вирівнялася», - запевнив Мазурчак, пояснивши, що наразі температура теплоносія на виходах з ТЕЦ має бути підвищена до 70-72 градусів.

За словами заступника голови, ПАТ «Київенерго» дійсно має заборгованість 1,4 млрд грн за газ, але вже є підтверджені розрахунки обсягів погашення різниці в тарифах на суму 1,7 млрд грн з урахуванням боргів попередніх років. «Кабінет міністрів такі гроші виділив, і проблема тільки в процедурі проведення розрахунків», - зазначив Олександр  Мазурчак.

Джерело: Економічна Правда

 
Коментарі (0)