Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНові тарифи не врятували столичних перевізників від збитків
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Нові тарифи не врятували столичних перевізників від збитків

Навіть після підвищення у лютому тарифів на проїзд у комунальному транспорті столиці, ціни на послуги з перевезення залишаються збитковими для «Київпастрансу» та «Київметрополітену».

Економічно обґрунтований тариф на проїзд у наземному громадському транспорті столиці становить 3,79 грн. Про це йдеться в «Розрахунку тарифу на послуги з перевезення станом на березень 2015 року», оприлюдненому  на сайті «Київпастрансу».

За інформацією підприємства, беззбиткова вартість одної поїздки у трамваї та тролейбусі становить 3,6 грн, в автобусі - 4,22 грн,у міській електричці - 5,51 грн.
 
У «Київпастрансі» відзначили, що на дату подачі розрахунків тарифу до Департаменту економіки та інвестицій КМДА було застосовано прогнозовані ціни на промислову продукцію, послуги сторонніх організацій тощо.
 
«Враховуючи постійне стрімке зростання цін на паливно-мастильні матеріали, електроенергію на рух, інші енергоносії, запасні частини та матеріали, послуги сторонніх організацій, планово-розрахунковий тариф з урахуванням зазначених змін буде значно вищим», - йдеться у повідомленні.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», нові тарифи на проїзд у київському громадському транспорті почали діяти з 7 лютого. Відтак, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом чи фунікулером коштує 3 грн. За разову поїздку на міській електричці або метрополітені (без використання безконтактної картки) потрібно  заплатити 4 грн.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)