Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГНовий тариф на опалення на основі підвищення ціни на газ затвердять не раніше грудня
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Новий тариф на опалення на основі підвищення ціни на газ затвердять не раніше грудня

Збитки компаній-постачальників послуг, які вони понесуть в період з 1 листопада, коли ціна на газ буде змінена, і до часу введення нового тарифу, будуть закладені в новий тариф
Новий тариф на опалення на основі підвищеної ціни на газ затвердять не раніше грудня, це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
“Ні в жовтні, ні в листопаді споживачі теплової енергії не отримають платіжки з новою ціною. Точно зараз сказати — чи то 1 грудня будуть затверджені нові тарифи на тепло, чи то 1 січня — зараз не можна”, — заявив заступник голови КМДА.
 
Він розповів, що є відповідна процедура по встановленню тарифів на комунальні послуги у відповідності до зміни вартості газу. Тож на корегування тарифів з централізованого водо-, газо- і теплопостачання потрібен буде час, під час якого відповідні рішення будуть узгоджуватись під час, в першу чергу, засідань НКРЕКП, громадських обговорень тощо.
 

При цьому він додав, що збитки компаній-постачальників послуг, які вони понесуть в період з 1 листопада, коли ціна на газ буде змінена, і до часу введення нового тарифу, будуть закладені в новий тариф. За словами чиновника, методика розрахунку тарифу дозволяє проводити такі процедури. 

 
Коментарі (0)