Рус Укр
ГоловнаКоментаріКоментаріОренда столичного житла зростає... стабільно
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Оренда столичного житла зростає... стабільно

Оренда житла у Києві з початку вересня зросла до 10%.
оренда
Новини по темі

На такому житловому стані акцентував президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

За словами експерта, у великих містах, наприклад таких як Київ, збільшилася оренда житла. «Оренда збільшилася до 10% на житло», - зазначив Сергій Злидень.

Експерт впевнений, що сьогодні ціна добре комплектованої квартири у Києві по лінії метро становить мінімально 4,5-5 тис. грн. «Якщо говорити про більш віддалені райони, то там квартира мінімально коштує за місяць 3 тис. грн», - сказав експерт.

Читайте також: Оренда житла набуде вартості

Водночас він зауважив, що наразі ціна на житло в Україні стабільна. «Ми поки що не спостерігаємо зниження ціни на житло. Вона залишається стабільною. У різних сегментах десь трошки знижується, а десь підвищується. Люди вкладають кошти у новобудови. У цілому ринок стабільний», - повідомив Сергій Злидень.

«Ціна залишається однаковою, а кількість угод купівлі-продажу на ринку зростає. Якщо кількість цих угод зростає, то це не є показником зниження ціни на квартири», - уточнив він і додав, що прогнози стосовно вартості житла можна буде робити хоча б за підсумками вересня. Адже, за його словами, за перший тиждень осіннього місяця ще рано робити якісь висновки.

Читайте також: Оренда нерухомості: хто не встиг, той платить дорожче

Як повідомляли українські ЗМІ, ціни на об'єкти нерухомості восени продовжать своє падіння. Зокрема, в бізнес і елітному сегментах ціни реальних угод до кінця осені можуть зменшитися приблизно на 10-12%. У той же час, в економ класі зниження цін буде трохи менш значним - 3-5%.

Причина тому - значне збільшення кількості пропозицій на ринку восени.

Тим часом вже з початку вересня активність на ринку нерухомості України почала зростати. Так, в порівнянні з серпнем кількість пропозицій на ринку вже виросло на 40-50%, а попит на об'єкти збільшився на 10-15%.

За матеріалами УНН

 
Коментарі (0)