Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняПланова профілактичну промивку мереж проведуть у с. Бортничі та Оболоні
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Планова профілактичну промивку мереж проведуть у с. Бортничі та Оболоні

Згідно із щорічним графіком будуть проводитись планова профілактична промивка мереж у с. Бортничі.
Згідно із щорічним графіком будуть проводитись планова профілактична промивка мереж у с. Бортничі.
 
У зону робіт потраплять мережі по вулицях:  Крилова, Воровського, Франка, Гоголя, Левадна, Мостова, Шевченка, Толстого. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 10 на 11 липня, а саме з 23.00 до 07.00.
 
Також буде провндено промивку мереж житлового масиву Оболонь. У зону робіт потраплять вулиці:  Зої Гайдай, Озерна, Північна, Прирічна, Богатирська, Героїв Дніпра, Тимошенко, пр-т. Оболонський, пр-т. Героїв Сталінграда. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 10 на 11 липня, а саме з 23.00 до 05.00.
 
Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води.
 
Профілактика проводитиметься вночі. Упродовж часу виконання робіт не рекомендується користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.
 
Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду. 
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
09 Липня 2019 p. 19:48
У неопалювальний період гарячої води у кранах переважно немає, а у інший час - у кранах окріп , причому під потужним тиском. Тобто , керманичі створюють населенню або великі незручності через відсутність гарячої води , або велику небезпеку (враховуючи можливий прорив труби з окропом).------------------------------------- А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати майже таку плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз. А то кидаються із крайності в крайність, замість того, щоб вибрати золоту середину.