Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТарифи ЖКГПопов «оберігатиме» тарифи ЖКГ
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Попов «оберігатиме» тарифи ЖКГ

Завдяки конструктивній співпраці з Урядом і Верховною Радою ми отримали 3 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах. Фактично, це гроші, які кияни заощадили, залишили у своїх сімейних бюджетах.

Тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці не підвищуватимуть. Про це, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Facebook, у прямому ефірі телеканалу «Київ» заявив голова КМДА Олександр Попов. 

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА. 

«Завдяки конструктивній співпраці з Урядом і Верховною Радою ми отримали 3 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах. Фактично, це гроші, які кияни заощадили, залишили у своїх сімейних бюджетах. Тому ми впевнено входимо в опалювальний сезон, маючи переконання, що нас вистачить коштів, аби забезпечити тепло у домівках киян», - сказав Олександр Попов. 

За його словами, місто готове до початку зимового періоду і з точки зору надійності мереж. Як розповів пан Попов цього року «Київенерго» інвестувало у їхню заміну та капітальний ремонт понад 200 млн грн. 

«Нині «Київенерго» не лише дослуховується до побажань територіальної громади та міської влади, але й інвестує в оновлення міських мереж. Торік вклали 300 мільйонів гривень, у 2012 році - планується понад 200 млн грн. Цього року ми мали близько 1,2 тисячі поривів на теплових мережах при випробуваннях. Усі ці ділянки мереж замінено або буде замінено до початку опалювального сезону. При чому йдеться не про латки на трубах, а про їх повноцінний капітальний ремонт і заміну», - наголосив Олександр Попов.

 
Коментарі (0)