Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїПопов подбає про здоров'я комунальників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Попов подбає про здоров'я комунальників

У комунальних підприємствах столиці посилять заходи щодо профілактики грипу

Зокрема планується проведення організованої вакцинації (за бажанням) працівників міських установ. Голова Київської міської адміністрації Олександр Попов зазначив, шо у комунальних підприємствах столиці працює величезна кількість людей, від яких залежить функціонування різноманітних сфер життєдіяльності  міста. Тому на думку посадовця вживання відповідних заходів є вкрай важливим.

«Я переконаний, що міська влада повинна забезпечити можливість якісної профілактики хвороб серед усіх трудових колективів. У тому числі – організувати вакцинацію проти грипу безпосередньо на виробництві, якщо цього бажатимуть працівники. Мова йде в першу чергу про співробітників закладів освіти та охорони здоров’я, водіїв громадського транспорту, працівників житлово-комунальної сфери, які безпосередньо спілкуються з людьми», – зазначив Олександр Попов.

Також голова КМДА розглядає варіант запровадження практики щеплень безпосередньо на базі амбулаторій сімейної медицини. Слід зазначити, що наразі привитися від грипу можна як в приватних так і комунальних поліклініках міста.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)