Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоПопов заплатить за квартири столичних комунальників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Попов заплатить за квартири столичних комунальників

Працівники бюджетної сфери столиці, стаж роботи яких перевищує 10 років, мають змогу отримати від міста повну виплату першого внеску за умови придбання житла за програмою пільгової іпотеки «Доступне житло».

Як повідомила прес-служба КМДА, серед таких громадян педагоги, медики, працівники служб соціального захисту, підприємств житлово-комунального господарства і закладів культури. На виплату за них першого внеску мають право працівники працівники КП «Київпастранс», КО «Київзеленбуд», КП «Київський метрополітен», «Київміськсвітло», «Плесо», КК «Київавтодор», а також ПАТ «Київхліб».

50% першого внеску позичальника зможуть отримати кияни, які перебувають на квартирному обліку не менше трьох років і пропрацювали на підприємстві щонайменше три роки. Але є умова – така половина першого внеску не має перевищувати 10% від загальної вартості житла.

100% власного внеску можуть отримати черговики, які 5 і більше років чекають на житло, і пропрацювали на підприємстві не менше 10 років. Тут муніципальна компенсація не має перевищувати 20% вартості житла.

У цьому році місто виділило 25 млн. грн. на компенсацію першого внеску для бюджетників.

Джерело – «Київ. Коментарі» 

 
Коментарі (0)