Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняПісля ремонту на Русанівці і Березняках відновлено постачання гарячої води
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.htmlУК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Після ремонту на Русанівці і Березняках відновлено постачання гарячої води

Під час гідравлічних випробувань тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5 усунено більше 350 пошкоджень. Із них 28 – на тепломережі, яка пролягає під мостом імені Патона.
Під час гідравлічних випробувань тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5 усунено більше 350 пошкоджень. Із них 28 – на тепломережі, яка пролягає під мостом імені Патона. Для їх усунення проводилися верхолазні роботи із застосуванням електрозварювального устаткування. Роботи виконували без обмежень руху транспорту на мосту. 19 липня відновлено послугу гарячого водопостачання на Березняках і Русанівці.
 
Про це повідомили у КП «Київтеплоенерго».
 
«Тепломережа на мосту Патона – одна з найскладніших ділянок столичної системи тепломереж. Зважаючи на її вік та складність ремонтних робіт, ми ретельно досліджуємо технічний стан влітку, щоб мінімізувати вірогідність виникнення пошкоджень під час опалювального сезону. Адже ця мережа загалом обслуговує близько 230 столичних будинків: майже 28 тисяч родин», – зазначив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.
 
Гідравлічні випробування – це єдиний спосіб діагностики трубопроводів із метою виявлення «слабких» місць і ремонту проблемних ділянок. Випробування проводять щороку в міжопалювальний період згідно з Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Магістральна тепломережа діаметром 600 мм під мостом Патона була збудована 58 років тому – у 1962 р.
 

Нагадаємо, що цьогорічні гідравлічні випробування розпочали пізніше, ніж зазвичай, через карантинні обмеження у зв’язку з поширенням COVID-19.  

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
23 Липня 2020 p. 17:29
У  "Євро-реконструкції"  нове  правило:  якщо  гарячу   воду   відключають  для   гідровипробувань,  то  оплата  за  неї   все  одно  нараховується  у  повному  обсязі. ---------------------------------------------  Це  навіть  дивно  -  послуга  не  надається,  але   плата   за  неї  нараховується,  як  за  фактично  надану.