Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГРахунки Київенерго арештовані через штрафи «Нафтогазу»
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Рахунки Київенерго арештовані через штрафи «Нафтогазу»

Виконавча служба заарештувала рахунки Київенерго через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України» за газові борги 2014-2015 рр., які, як стверджує компанія, були сплачені в повному обсязі.

На сьогодні санкції «Нафтогазу» перевищують 1,5 млрд грн. З них 1,2 млрд грн розглядаються в судах, а 372 млн грн стали причиною арешту всіх рахунків компанії.

На сьогодні в Україні арештовано рахунки 104-х теплокомуненерго (ТКЕ). Загальна сума нарахованих НАК «Нафтогаз України» штрафів перевищує 10 млрд грн, з яких 4,4 млрд грн знаходяться у виконавчому провадженні.

Арешт рахунків Київенерго та інших енергокомпаній означає повне блокування їх господарської діяльності. Компанії не можуть виконувати зобов'язання з підготовки тепломереж до опалювального сезону, проводити необхідні ремонтні роботи та реконструкції теплового та електричного господарства, виплачувати податки й зарплати. Водночас затримки розрахунків українських енергокомпаній за газ знаходяться переважно в площині регулювання галузі. Основні з них – несвоєчасна компенсація різниці в тарифах, затримки фінансування держбюджетом пільг та субсидій, незбалансована нормативна база з розрахунками за газ, тепло- й електроенергію, а також борги всіх категорій споживачів за спожите тепло та електрику.

 
Коментарі (0)