Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїНадзвичайні подіїРеконструкція Поштової площі може спричинити зсув
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Реконструкція Поштової площі може спричинити зсув

Для забивання паль на Поштовій площі було перекрито рух водостоків, які виводили воду зі схилів у Дніпро. Накопичення зайвої води призвело до сповзання грунтів і підтоплення станції метро «Поштова площа»

За словами голови постійної комісії Київської міської ради з питань культури і туризму Олександра Бригинця, на схилі під Володимирським узвозом виявлений зсув. Експерти переконані в тому, що зсув був викликаний будівельними роботами на Поштовій площі.

«Зсув – це серйозна проблема, яка може призвести до катастрофічних наслідків, особливо враховуючи місце його розташування. Цей зсув попереджає про ймовірні процеси сповзання грунтів по всьому схилу, які активізувалися в зв'язку з будівництвом. Навколо знаходиться безліч історичних будівель – Поштовий будиночок, Церква Різдва Христового, об'єкти транспортної інфраструктури – фунікулер, станція метро, ​​автобусна зупинка, а також готелі. Якщо зсув їх пошкодить, то відповідні руйнування можуть призвести і до людських жертв», - розповів пан Бригинець.

Голова комісії вважає, що це лише початок процесів і за умови опадів вони можуть істотно посилитися.

За словами Олександра Бригинця, він особисто звернувся до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з вимогою ще раз повернутися до розгляду запропонованих проектів реконструкції Поштової площі та звернути увагу на альтернативні пропозиції щодо облаштування транспортної розв'язки, оскільки вони не передбачають такого істотного руйнування і фінансування, як реалізовуваний проект.

Джерело: Дзеркало тижня

 
Коментарі (0)