Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїРеконструкція Поштової площі призвела до газової аварії
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Реконструкція Поштової площі призвела до газової аварії

22 вересня в 22:29 в диспетчерську службу компанії «Київгаз» надійшла інформація, що при виконанні бурових робіт по установці опори для нового мосту компанією «Борен-А» було пошкоджено газопровід середнього тиску

У центрі столиці минулої ночі стався серйозний витік газу.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Київгаз».

Як зазначено у повідомленні, 22 вересня в 22:29 в диспетчерську службу компанії «Київгаз» надійшла інформація, що за адресою: Поштова площа (навпроти Річкового вокзалу) при виконанні бурових робіт по установці опори для нового мосту компанією «Борен-А» було пошкоджено газопровід середнього тиску діаметром 225 мм. Через 10 хвилин на місце аварії прибула бригада аварійно-відновлювальних робіт «Київгазу». О 23:00 витік газу був локалізований. Під відключення потрапили 7 об'єктів.

Станом на 09:30 на місці аварії продовжувала  працювати аварійна служба компанії «Київгаз».

ТОВ «Борен-А», чия бурова установка пошкодила газопровід, працювала без погодження з «Київгазом». Більше того, напередодні компанією «Борен-А» була отримана офіційна заборона від «Київгазу» на проведення робіт, які здійснювалися в небезпечній близькості від газопроводу в її охоронній зоні.

Столичні газовики підкреслюють: незважаючи на те, що за останній рік у Києві стався не один випадок пошкодження інженерних комунікацій, будівельники продовжують ігнорувати вимоги проведення робіт методом горизонтально направленого буріння і здійснюють несанкціоновані дії в небезпечній близькості від газопроводів. 

Ольга Гальчинська
 
Коментарі (0)