Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтолична влада вирішила, де саме збудувати діловий район «Київ-Сіті»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столична влада вирішила, де саме збудувати діловий район «Київ-Сіті»

Київська міська держадміністрація визначила ділянку, на якій буде побудований діловий район «Київ-Сіті». Вона розташована на лівому березі, на Північних Осокорках.

Планується побудувати близько 1,3 млн кв. м корисної площі, з яких половина буде відведена під комерційну нерухомість, решта - під житлову, повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Руслан Крамеренко.

Нагадаємо, у грудні 2011 року були визначені п'ять ділянок-претендентів для створення ділового району «Київ-Сіті». Вони розташовувалися в районі Одеської площі, Дніпровської набережної, Північної Телички (ділянка між Південним і Дарницьким мостами); в районі Північних Осокорків (територія, розташована на північ від Південного мосту), а також біля озера Вирлиця – недалеко від Харківської площі.

У березні Київська міська держадміністрація провела аналіз запропонованих майданчиків. Враховуючи різні критерії оцінки ділянок, максимальну кількість балів набрали Північні Осокорки та Одеська площа. КМДА зупинила свій вибір саме на Осокорках.

Ділянку площею 104,4 га розіб'ють на дві секції - 34 і 79 га. На цій території пропонується побудувати 674 тис кв. м житлової, а також 637 тис кв. м комерційної нерухомості, з яких 560 тис кв. м планується відвести під офіси.

Крім того, 98 тис кв. м буде відведено під школи, вузи, дитячі садки, музеї та інші громадські заклади. Будівництво першої черги планується почати до середини 2015 року.

Джерело: kommersant.ua

 
Коментарі (0)