Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтоличний автовокзал «почистили» від МАФів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичний автовокзал «почистили» від МАФів

Столичні комунальники продовжують боротися з незаконно встановленими МАФами. Зокрема, співробітники «Київблагоустрою» прибрали кілька кіосків біля центрального автовокзалу.
На території  центрального  столичного автовокзалу демонтовано 11 незаконних МАФів . Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.
 
Як зазначив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, з території центрального автовокзалу були прибрані незаконні МАФи, на які постійно скаржились місцеві мешканці, адже вони були встановлені після мораторію 2013 року. Він нагадав, що ця операція була виконана за наказом Київського міського голови Віталія Кличка та за підтримки районної Голосіївської адміністрації.
 
Дмитро Білоцерковець підкреслив, що столична влада очищує місто від незаконних МАФів, які порушують правила безпеки та псують зовнішній вигляд столиці. Насамперед, це стосується торгових точок, розміщенних у підземних переходах, біля виходів з метро, у громадських багатолюдних місцях, на вокзалах, біля театрів та шкіл.
 
Загалом, відзначив пан Білоцерковець, столична влада демонтувала вже більше 1500 МАФів.

Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», на початку серпня працівники КП «Київблагоустрій» демонтували кіоски біля станції «Політехнічна». 

Олег Шевченко
 
Коментарі (0)