Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняСтолиця готує «тазики», через масове відключення гарячої води у житлових будинках
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столиця готує «тазики», через масове відключення гарячої води у житлових будинках

У зв’язку із процесом переукладання угод на газопостачання котелень місто раніше розпочало гідравлічні випробування тепломереж
У Києві через процес укладання угод на газопостачання котелень раніше розпочали процес проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж. У зв’язку із цим тимчасово буде відсутня гаряча вода у житлових будинках. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він зазначив, що гідравлічні випробування технологічно необхідні для якісної підготовки житлових будинків до опалювального сезону та зниження аварійності під час його старту.
 
Він пояснив, що пов’язано це із укладанням договорів на газопостачання низки котелень у Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Подільському, Голосіївсьму, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів. Зокрема, ідеться про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу «Енергія».
 

«Саме тому місто об’єднало у часі ці процеси – технічні регламентні роботи з підготовки мереж до зими та процес переукладання договорів на постачання газу. Для їх виконання районні теплові мережі змушені тимчасово припинити гаряче водопостачання планово до 1 червня», – сказав Петро Пантелеєв. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
27 Квітня 2018 p. 22:28
Ганьба, а може навіть зрада! Вулиці , зупинки перейменували, пам"ятники позносили... Та краще б витрачені на це гроші використали для налагодження безперебійного водопостачання. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------У нормальних країнах усі планові ремонти і випробування давно поводяться без відключення водопостачання. Мабуть , під час цих заходів пускають воду по запасним трубам , і споживач отримує послугу у повному обсязі.
Коля Пухов
30 Квітня 2018 p. 19:58
В советские времена гарячая вода из крана была обыденностью, чем-то само собою разумеющимся. А теперь это роскошь, пережиток тоталитарного режима...