Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтолиця готується до непрогнозованих ситуацій зі світлом
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столиця готується до непрогнозованих ситуацій зі світлом

Хоча поки не йде мова про відключення світла у оселях киян та будинках соціальної сфери, комунальні служби міста вже готуються до непогнозованих ситуацій. У таких випадках комунальники працюватимуть у режимі посиленого реагування.

У столиці під час можливих відключень електроенергії комунальні та аварійні служби працюватимуть у режимі посиленого реагування. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, зауважується, що йдеться про цілодобову комунікацію відповідальних осіб, здатних прийняти необхідні антикризові рішення та організувати процес негайного реагування з моменту відключення електрики.

Примітно, з 1 грудня у столиці на графіки аварійних відключень перевели промислові підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду міста.

Однак, у відомстві підкреслюють, що місто має бути готовим до непрогнозованих ситуацій та зуміти вчасно й професійно на них відреагувати, передбачити резервні джерела живлення для об’єктів соціальної сфери, зокрема, лікарень, де працюють реанімаційні відділення тощо.

«Ключовим заходом для цього є проведення перевірки технічного стану й робочої готовності пересувних електростанцій, які можуть забезпечити додаткове живлення» - зазначається у повідомленні.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, з учорашнього вечора на спеціальний графік аварійних відключень перевели Львівську область.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)