Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтолицю забудовуватимуть по-новому
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столицю забудовуватимуть по-новому

У Києві в першу чергу будуватимуть соціальну інфраструктуру, а потім - житлові будинки. З такою ініціативою виступає КМДА.

Столична влада має намір зобов’язати забудовників у першу чергу будувати об’єкти соціальної інфраструктури: школи, дитячі садочки та поліклініки. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, - інформує прес-служба відомства.

«Ми хочемо внести зміни до процедури надання земельних ділянок, дозволів на будівництво, щоб забудовник першочергово будував об’єкти соціальної інфраструктури, а вже потім – житлові будинки», – зазначила вона.

Ганна Старостенко також додала, що більшість забудовників пояснюють відсутність соціальної інфраструктури у своїх житлових комплексах нестачею коштів.

«Але відповідно до закону це є їхнім обов’язком. Тому наше завдання номер один – зобов’язати таких забудовників виконати взяті на себе зобов’язання», – підкреслила заступник голови КМДА.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, впродовж першого півріччя 2014 року на забудову столиці витратили майже 5 млрд грн. Найбільший обсяг будівельних робіт виконано підприємствами та організаціями Печерського району.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)