Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГУ Києві може з'явитися ще одна лікарня
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У Києві може з'явитися ще одна лікарня

Йдеться про будівництво нового медичного центру з обов'язковим первинною ланкою на бульварі Ігоря Шамо, 15-А.

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення «Про майнових питаннях, пов'язаних з будівництвом медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-А в Дніпровському районі». Йдеться про будівництво нового медичного центру з обов'язковим первинною ланкою на бульварі Ігоря Шамо, 15-А. Зараз на цьому місці знаходиться занедбана поліклініка, яку не ремонтували з 1965 року.

Будівля не функціонує, відключені інженерні мережі, тепло-, водо- та електропостачання. Вона відноситься до комунальної власності і закріплена на праві господарського відання за КП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району. Київ ».

«За висновками фахівців, приміщення поліклініки зношене на 64 відсотки. Об'єкт знаходиться в аварійному стані і непридатний для використання. Саме тому місто планує знести цю будівлю, а на її місці побудувати сучасний 4-поверховий медичний заклад, оснащений новітньою медичною технікою. До реалізації цього проекту місто буде залучати інвесторів. Провести відповідний конкурс і всі підготовчі процедури має Київське інвестиційне агентство », - розповів депутат Київради Андрій Странніков.

 

 
Коментарі (0)