Рус Укр
ГоловнаКиївські будніУтилізація ТПВУ Києві опрацьовують питання будівництва комплексу з перероблення відходів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У Києві опрацьовують питання будівництва комплексу з перероблення відходів

Місто завершує роботу над Регіональним планом управління відходами, який включатиме низку заходів для цивілізованого розв'язання питання утилізації відходів
Місто завершує роботу над Регіональним планом управління відходами, який включатиме низку заходів для цивілізованого вирішення питання утилізації відходів. Незабаром відбудеться його презентація. 
 
Місто, зокрема, опрацьовує питання будівництва переробного комплексу, який також передбачатиме безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок і поводження з хімічними відходами. Це питання нині обговорюється спільно із профільним міністерством, повідомила пресслужба КМДА.
 
«Кілька місяців тому, спільно з комунальним підприємством «Київкомунсервіс»,  відправили першу партію батарейок на переробку до Румунії. Зібрали та відвантажили понад 70 тонн. На жаль, утилізувати такі відходи в Україні ми не можемо, оскільки немає відповідних потужностей. Тому  спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України обговорюємо створення такого стратегічно важливого об’єкту, що буде спрямований на поводження з хімічними відходами», – говориться у повідомлені.
 

Це  вперше в Україні, коли місто Київ і муніципальне підприємство зібрало та вивезло за межі країни таку кількість батарейок. І в цьому напрямку столиця планує працювати більш системно. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
29 Серпня 2020 p. 12:01
Мабуть вже давно в Україну завозять сміття з усього світу для утилізації і захоронення. Бо інакше би просто не давали кредитів.