Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГУ разі снігопадів столиця омине затори
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У разі снігопадів столиця омине затори

Україна готується до наближення зими. Побоюючись, наслідків минулорічних снігопадів, у МНС, заявляють, що буде вжито додаткових заходів. Зокрема, у столиці продовжить роботу метрополітен та будуть введені обмеження на рух вантажного транспорту.

У разі надзвичайних ситуацій, пов'язаних з великою кількістю опадів, як це було у березні 2012 року, Київський метрополітен продовжить свою роботу і вночі. Про це заявив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, -  повідомляє «Укрінформ».

«У разі виникнення таких проблем зі сніговими заметами час роботи метрополітену буде збільшено»,- сказав він.

Михайло Болотських також додав, що майбутньої зими у разі рясних опадів транзитний транспорт пустять в об'їзд Києва. Крім того, будуть виділені місця, де можна буде концентрувати велику кількість вантажних автомобілів, які мали проїхати через Київ транзитом.

«Також забезпечимо проїзд соціальних вантажів до медичних установ, ми адже прекрасно розуміємо, одні можуть стояти, а інші, які везуть ліки, медикаменти, швидкопсувні продукти, стояти не можуть. Сьогодні ми усі ці питання відпрацюємо, ми знаємо як організувати і координувати усі ці питання»,- додав він.

 
Коментарі (0)